W parafii działa Chór, skupiający ludzi, dla których śpiew na chwałę Boga jest pasją, radością pośród codziennych trosk i przede wszystkim sposobem czynnego zaangażowania w życie wspólnoty parafialnej.
Chór Mieszany Parafii p.w. NMP Wspomożenia Wiernych w Miastku powstał w lutym 2000 r. Tworzy go grupa parafian, którzy przez systematyczna pracę na próbach, śpiew podczas Mszy św. oraz uroczystości kościelnych w naszej parafii i wspólną modlitwę wychwalają wielkość i dobroć Boga.
Na repertuar chóru składają się przede wszystkim pieśni i utwory religijne na cały rok liturgiczny. Członkowie chóru to rozmiłowani w śpiewie i chóralistyce mieszkańcy naszej parafii w różnym wieku. Chór bardzo ambitnie podchodzi do służby muzycznej na rzecz naszej parafii pracując systematycznie nad emisją głosu, brzmieniem, interpretacją utworów a przede wszystkim nad stosownością doboru śpiewów do liturgii.         
Dyrygentką chóru jest mgr Joanna Orlik. Wszystkich zainteresowanych i chętnych do pracy w chórze zapraszamy na próby: czwartek godz. 1800 – 2000.