Proboszcz - ks. infułat dr Dariusz Jastrząb

Ustanowiony proboszczem w parafii pw. N M P Wspomożenia Wiernych w Miastku 01.07.2018 r.

Przyjął święcenia kapłańskie 25 maja 1986 r.

Kontakt: 59 857-23-28

 

  

 

Wikariusz - ks. Paweł Byczkowski 

 Ustanowiony wikariuszem w parafii pw. N M P Wspomożenia Wiernych w Miastku 25.08.2018 r.

Przyjął święcenia kapłańskie 09 czerwca 2012 r.

Kontakt:

 

Wikariusz - ks. Tomasz Zabielski

Ustanowiony wikariuszem w parafii pw. N M P Wspomożenia Wiernych w Miastku 24.08.2019 r.

Przyjął święcenia kapłańskie 08 maja 2013 r.

Kontakt: