Dzisiaj jest: 20 Listopad 2019    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Edmund, Anatol

Europejskie Spotkanie Młodych
    Jezus prawdziwie zmartwychwstał!!!
    „W mocy Bożego Ducha” - hasło programu duszpasterskiego na rok 2018/2019

XXXII Niedziela Zwykła - 10.11.2019 r.

· Dzisiaj (niedziela):

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 13.00.
2. Przy wyjściu ze świątyni tradycyjnie przeprowadzona jest zbiórka na cele inwestycyjne parafii.

· Wypominki:

Za zmarłych modlimy się codziennie o godz. 17.15 Prosimy o czytelne zapisywanie imion i nazwisk zmarłych oraz podanie ulicy bądź miejscowości.

Poniedziałek - ul. B. Chrobrego, Armii Krajowej, Pasieka,
Wtorek - ul. : Kazimierza Wlk., Długa, Mickiewicza, Stolarska, Koszalińska, bez podania ulicy.
Środa - ul.: Kowalska, Królowej Jadwigi, Rybacka, Słowackiego, Lubkowo,
Czwartek - ul.: Szewska, Ogrodowa, Przęsin, Łodzierz, Węgorzynko,
Piątek - ul.: Bogusława X, Gen. Wituckiego, Wiśniowa, Czereśniowa, Owocowa, Jaśminowa, Morelowa,
Sobota - ul.: Konopnickiej, Łąkowa, Piłsudskiego, Zadry, Piastowska,
Niedziela - Chlebowo, ul.: Sąsiedzka, Gościnna, Rodzinna, Przytulna, Sportowa, Słupska, Krótka, Fabryczna, Oś. Ceglane, Osiedle Niepodległości, ul., Domowa, Słoneczna.

· Opłatki na stół wigiliny:

Pan Organista Michał będzie roznosił opłatki na stół wigilijny. Można również nabyć u niego opłatki bezpośrednio na chórze. Plan roznoszenia opłatków, codziennie od godz. 15.00": Wtorek - Przęsin (prawa strona), Zadry; Środa - Przęsin (lewa strona), Czwartek - ul. Dworcowa, Kazimierza Wielkiego; Piątek - Lipczyno, Pasieka od strony Chlebowa, Trzebieszyno; Sobota - ul. Mickiewicza.

· W tygodniu:

2. Poniedziałek 11.11 - 101. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA UROCZYSTĄ EUCHARYSTIĘ O GODZ. 10.00.

3. Wtorek 12.11 - Krąg Biblijny o godz. 19.00 na plebanii.

4. Niedziela 17.11- o godz. 16.00 zapraszamy na koncert "Warto żyć" w wykonaniu Miasteckiej Orkiestry Sound in the City pod dyrekcją Justyny Narewskiej. Piosenki zostaną wykonane przez Kamilę Bilińską, Agnieszkę Siepietowską i Wojtka Mazurka.

** W następną niedzielę gościć będziemy przedstawicieli III zakonu paulistów, którzy zaproponują nam Ewangelie na każdy dzień 2020 r. Można je będzie nabyć po każdej Mszy Świętej w cenie 10 zł. Będą dostępne także egzemplarze Pisma Świętego. Mamy nadzieję, że ta akcja przyczyni się do częstszego sięgania po Ewangelię i życia Słowem Bożym na co dzień.

· Inne:

5. Tradycją naszej diecezji stały się Adwentowe Czuwania Młodych, które gromadzą młodzież na wspólnej modlitwie pod przewodnictwem Księdza Biskupa. W naszej parafii czuwanie będzie miało miejsce 13 grudnia w piątek o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.

6. W dniach od 29.06 - 07.07. 2020 nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch, wszelkie informacje w zakrystii.

7. Przy wyjściu z kościoła bądź w zakrystii można nabyć "Gościa Niedzielnego". Cena numeru 6 zł.

ks. Dariusz Jastrząb