Zaloguj się

Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 21 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Bezpośredni kontakt z księdzem dyżurnym: tel. 59 857 23 28

 

 • Nabożeństwo majowe codziennie o 17.30
  Nabożeństwo majowe codziennie o 17.30
 • Jezus prawdziwie zmartwychwstał!!!
  Jezus prawdziwie zmartwychwstał!!!
 • „W mocy Bożego Ducha” - hasło programu duszpasterskiego na rok 2018/2019
  „W mocy Bożego Ducha” - hasło programu duszpasterskiego na rok 2018/2019
 • Święty Jan Paweł II
  Święty Jan Paweł II

Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocy - 19.05.2019 r.

· Dzisiaj (niedziela):

1. Z radością informujemy, że w ostatnią niedzielę, po rocznym przygotowaniu w Koszalinie, czterech parafian uzyskało status szafarza nadzwyczajnego. Są to Panowie: Mariusz Tandecki, Leszek Małek, Marek Grymbowski, Benedykt Łangowski. Do obowiązków szafarzy nadzwyczajnych należy pomoc przy udzielaniu Komunii św. podczas Mszy św. a także zanoszenie Komunii św. do chorych. Gratulujemy, życząc wytrwania w posłudze szafarza.
- W naszej Wspólnocie posługiwać będzie także czterech nowych ceremoniarzy, są to: Damian Zając, Hubert Zając, Kacper Skowron, Kacper Łaszcz.
2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.

· W tygodniu:

3. 24 maja (piątek) - NMP Wspomożenia Wiernych - odpust w parafii przeniesiony na niedzielę 26 maja. Uroczysta Msza św. w niedzielę o godz. 13.00.
- Powiatowe obchody Dnia Strażaka. O godz. 11.00 uroczysta Msza św., o godz. 12.00 przemarsz Gospodarzy, Gości, pocztów sztandarowych oraz orkiestry na Kaczy Dołek.
4. 26 maja (niedziela) - Festyn, z którego dochód chcemy przeznaczyć na renowację chrzcielnicy w kościele. W związku z powyższym prosimy o pomoc w organizacji tego festynu. Gdyby ktoś chciał ofiarować fanty-nagrody na Zgaduj-zgadulę, prosimy o przynoszenie tych fantów do zakrystii i na plebanię. Przedmioty muszą być nowe i nie używane wcześniej. Ponadto prosimy parafianki o upieczenie ciasta, które dostarczymy na plebanię w sobotę poprzedzającą festyn. Na wioskach ciasto możemy dostarczyć do sołtysów. Początek wydarzenia o godz. 14.00 przy ul. Piłsudskiego.
5. 8 czerwca (sobota) - Z okazji 28. rocznicy poświęcenia przez św. Jana Pawła II sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej w Koszalinie organizujemy pielgrzymkę dla chętnych, a zwłaszcza dla przyjmujących wizerunek Matki Bożej Pielgrzymującej. Zapisy w zakrystii.

· Inne:

- Przy wyjściu z kościoła sprzedajemy prasę katolicką - "Gościa Niedzielnego" i "L'Osservatore Romano".

ks. Dariusz Jastrząb

Aktualności

Logo parafii

Msze święte

Niedziela

7:00
8:30
10:00 - suma
11:30 - dla dzieci
13:00 - dla młodzieży
18:00

Dni powszednie

7:00
18:00

Szpital

niedziela - 13:30

Świeszyno

niedziela - 9:00

Diecezja

Czytelnia

Blog bez piuski

Do obejrzenia TV