Zaloguj się

Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Bezpośredni kontakt z księdzem dyżurnym: tel. 59 857 23 28

 

 • Europejskie Spotkanie Młodych
  Europejskie Spotkanie Młodych
 • Jezus prawdziwie zmartwychwstał!!!
  Jezus prawdziwie zmartwychwstał!!!
 • „W mocy Bożego Ducha” - hasło programu duszpasterskiego na rok 2018/2019
  „W mocy Bożego Ducha” - hasło programu duszpasterskiego na rok 2018/2019
 • Święty Jan Paweł II
  Święty Jan Paweł II

Ogłoszenia duszpasterskie

VII Niedziela Wielkanocy - 02.06.2019 r.

Wniebowstąpienie Pańskie

· Dzisiaj (niedziela):

1. Jako księża pracujący w parafii oraz przedstawiciele Rady Parafialnej wyrażamy wdzięczność i dziękujemy WSZYSTKIM, którzy współorganizowali z nami Festyn parafialny. Paniom za przygotowanie i prowadzenie Zgaduj-zgaduli; Gospodyniom z Miastka i wiosek za wypieczone i dystrybuowane ciasta, Rodzinom Szensztackim i harcerkom za przygotowanie rożna i sprzedaż kiełbasek, pani Mirce za grochówkę, panu Zenkowi za obwożenie rodzin zaprzęgiem konnym, licznym Parafianom, firmom i instytucjom za podarowane wspaniałe fanty; Policji, Straży Pożarnej, Ratownikom Medycznym za udostępnienie pojazdów na użytek dzieci, Straży Miejskiej za czuwanie nad nami do ostatniej minuty, Miastu za udostępnienie terenu, Państwu Bilińskim za oprawę muzyczną. W ramach zbiórki na renowację zabytkowej chrzcielnicy zdobyliśmy 6 tys. zł.

2.Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na Koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00 w intencji Miastka.

· W tygodniu:

3. 3 czerwca (poniedziałek) - Wyjazd pielgrzymów na Ukrainę o 2.00 w nocy.
4. 6 czerwca (czwartek) - Pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów.
5. 7 czerwca (piątek) - Z racji pierwszego piątku, adoracja NS i spowiedź św. od godz. 17.00. - Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 18.00.
6. 8 czerwca (sobota) - Z okazji 28. rocznicy poświęcenia przez św. Jana Pawła II sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej w Koszalinie organizujemy pielgrzymkę dla chętnych, a zwłaszcza dla przyjmujących wizerunek Matki Bożej Pielgrzymującej. Zapisy w zakrystii.

· Inne:

7. Do 10 czerwca przyjmujemy zgłoszenia osób na kandydatów do bierzmowania (dotyczy uczniów klas 7 i wszystkich innych, którzy chcieliby ten sakrament przyjąć). Zapisy u ks. Piotra (w zakrystii lub szkole).
8. Przyjęcie kandydatów na ministrantów odbędzie się 16 czerwca 2019 na Mszy św. o godz. 11.30.
9. Ks. Jarosław Krylik proboszcz parafii pw. św. Matki Teresy z Kalkuty w Koszalinie, organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach 12.09-21.09.2019r. Śladami Świętych, aby poznać Oblicze Boga: Asyż – Cascia – Rzym – Monte Cassino – Monte Sant’ Angelo-San Giovanni Rotondo – Lanciano – Manoppello – Ferrara. Koszt 1200 zł oraz 260€ + 90 € (kieszonkowe). Więcej informacji na stronie parafii pw. św. Matki Teresy z Kalkuty www.parafiamatkiteresyzkalkuty.pl Telefon 692678433
10. Przy wyjściu z kościoła sprzedajemy prasę katolicką - "Gościa Niedzielnego".

ks. Dariusz Jastrząb

Aktualności

Logo parafii

Msze święte

Niedziela

7:00
8:30
10:00 - suma
11:30 - dla dzieci
13:00 - dla młodzieży
18:00

Dni powszednie

7:00
18:00

Szpital

niedziela - 13:30

Świeszyno

niedziela - 9:00

Diecezja

Czytelnia

Blog bez piuski

Do obejrzenia TV