Zaloguj się

Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 24 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Bezpośredni kontakt z księdzem dyżurnym: tel. 59 857 23 28

 

  • Wielki Post
    Wielki Post
  • Droga krzyżowa
    Droga krzyżowa

    Droga Krzyżowa: w piątki o godz. 16.30 dla dzieci, o godz. 17.15 ogólna dla dorosłych
    Gorzkie Żale: w niedzielę, z nauką pasyjną o godz. 17.00.

  • „W mocy Bożego Ducha” - hasło programu duszpasterskiego na rok 2018/2019
    „W mocy Bożego Ducha” - hasło programu duszpasterskiego na rok 2018/2019
  • Święty Jan Paweł II
    Święty Jan Paweł II

Intencje Mszalne

NIEDZIELA - 10 marca
- godz. 7.00 - Za † Krystynę.
- godz. 8.30 - Za † Maksymiliana, Annę, Benedyktę i zmarłych z rodziny.
- godz. 10.00 - Za † Stefanię i Bazylego Tracz oraz zmarłych z rodziny Zakałużny.
- godz. 11.30 - Za † Leona Szatkowskiego (3. rocz.)
- godz. 11.30 - Za † Stefana Mazepę (48. rocz.), Olgę Mazepę oraz Józefa i Laurencję Piechowiak.
- godz. 13.00 - Za † z rodziny: Wcisło, Maksymów i Musiał, za † Ryszarda Kozioł.
- godz. 18.00 - Za † rodziców: Rozalię I Józefa; Michała i Marię, za rodzeństwo Andrzeja, Kazimierza, Paulinę i zmarłych z rodziny.

PONIEDZIAŁEK - 11 marca
- godz. 7.00 - Za † Wojciecha (44. rocz.) i Marię.
- godz. 7.00 - W intencji syna.
- godz. 18.00 - Za † Katarzynę.
- godz. 18.00 - Za † Weronikę Data.

WTOREK - 12 marca
- godz. 7.00 - Za † Walerię Mikuła.
- godz. 7.00 - Za † Marka.
- godz. 7.00 - Za † Wiolettę Solecką.
- godz. 18.00 - Za † Emilię, Joachima, Antoniego, Władysława.
- godz. 18.00 - O zdrowie i błogosławieństwo dla członkiń X Róży.

ŚRODA - 13 marca
- godz. 7.00 - Za † Walerię Mikuła.
- godz. 7.00 - Dziękczynna za łaski dla członkiń VIII Róży i o błog. dla ich rodzin.
- godz. 18.00 . Za † Marię i zmarłych z rodziny.
- godz. 18.00 - W intencji znanej Panu Bogu.
- godz. 18.00 - Za † Helenę Bodnar.

CZWARTEK - 14 marca
- godz. 7.00 - W intencji kapłanów - byłych i obecnie pracujących w parafii - o łaskę i błog. Boże.
- godz. 7.00 - Za † Franciszka, Józefa Lemańczyk.
- godz. 18.00 - O szczęśliwe rozwiązanie dla Eweliny.
- godz. 18.00 - Za † Agatę i Mieczysława.
- godz. 18.00 - Za † Jadwigę, Józefa, Bernarda, Alfonsa Gliszczyńskich i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK - 15 marca
- godz. 7.00 - Za † Jana Gawdzik (10. rocz.). zmarłych z rodziny Krzyżanowskich, Gawdzik, Kobiec, Perechuda, Zylka.
- godz. 7.00 - Za † Anielę (4. rocz.). i zmarłych z rodziny
- godz. 18.00 - Za † Jana i zmarłych rodziców Emilię i Kazimierza oraz Józefę i Józefa.
- godz. 18.00 - Za † Adama Stępniewskiego.

SOBOTA - 16 marca
- godz. 7.00 - Za † Felicję Nowak (3. rocz.).
- godz. 7.00 - Dziękczynna za otrzymane łaski.
- godz. 9.15 - Msza z chrztem św.
- godz. 18.00 - Za † Małgorzatę, Józefa i rodziców.
- godz. 18.00 - Za †Adama Derlatkę (2. rocz.), Czesławę oraz zmarłych z obojga stron rodziny.

NIEDZIELA - 17 marca
- godz. 7.00 - Za † Józefę, Wiktora, Helenę i Leona.
- godz. 8.30 - Za † Józefa Sierakowskiego (10. rocz.) i Jadwigę.
- godz. 10.00 - Za † Michała Serbin (41. rocz.), za † Paraskiewię i zmarłych z rodziny.
- godz. 11.30 - Za † Gertrudę i Zbigniewa Kochańskich
- godz. 11.30 - Za † Helenę i Jana Tandeckich.
- godz. 13.00 - Za † Alojzego, Annę, Józefa, Bernarda Łąckich.
- godz. 18.00 - Za † Ryszarda Miniewskiego (11. rocz.).

 

Aktualności

Logo parafii

Msze święte

Niedziela

7:00
8:30
10:00 - suma
11:30 - dla dzieci
13:00 - dla młodzieży
18:00

Dni powszednie

7:00
18:00

Szpital

niedziela - 13:30

Świeszyno

niedziela - 9:00

Diecezja

Czytelnia

Blog bez piuski

Do obejrzenia TV